O nas

9/21/2016 Ew&Lon overReading 0 Comments

Ewelina

Na co dzień studiuję prawo, spotykam się z przyjaciółmi, łapię chwile.
Co lubię? Z pewnością pisać. Historia jest taka, że od dzieciaka chciałam zostać dziennikarką. Chęć ta trzymała się mnie długo, aż do liceum. W szkole średniej wydawaliśmy gazetę, w której zamieszczałam swoje artykuły, co dawało mi mnóstwo satysfakcji.
Poza pisaniem uwielbiam czytać. A to dlatego, że książki zmuszają mnie do refleksji, dostarczają całego spektrum uczuć, bywają pouczające, pozbawiają ograniczeń. Jakie książki lubię? Z pewnością te, które dają do myślenia. Wielbię książki, które mówią o rzeczach trudnych, o ludzkich rozterkach, o pokonywaniu przeciwności losu. Sięgam też po książki opisujące historie ludzi podczas II wojny światowej.
Lubię być aktywna – ćwiczyć, jeździć na rowerze. Uwielbiam zwiedzać i poznawać nowe miejsca, co objawia się w postaci manii robienia zdjęć "co 5 minut", wszystkiemu co piękne i nieznane.
Dlaczego postanowiłam założyć bloga? Powód jest dość błahy - chciałam wrócić do pisania.
Mam nadzieję, że ta decyzja będzie początkiem wspaniałej przygody.

Ilona

Jestem studentką informatyki 5-go roku, jednak od dziecka miałam zamiłowanie do czytania książek i przesiadywania w bibliotece, a następnie do nałogowego czytania po nocach. Uwielbiam fantastykę, biografie, powieści obyczajowe i historyczne dotyczące II WŚ. Poza zamiłowaniem do książek lubię gry komputerowe, gram na gitarze elektrycznej i uwielbiam koncerty. Pomysł na bloga książkowego narodził się w mojej głowie jeszcze w czasach liceum, aż w końcu nadeszła pora, aby pomysł ten wcielić w życie. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...